Facebook

Konsultacje są bezpłatne - zostaw swój numer, a oddzwonimy!

...
Zamów konsultacje
Zamów konsultacje Zamów konsultacje

O NAS i Kontakt

 

zespol

 

 

 

 

Dolny Śląsk Nasza mała OJCZYZNA –dobrze znamy ten Regionu i Jego Mieszkańców. Dzięki temu SZYBKO reagujemy na TWOJE potrzeby a nasze działanie nacechowane jest

Indywidualnym podejściem każdej Osoby.

 

Wybieramy dla CIEBIE bezpłatnie i skutecznie NAJLEPSZE na rynku oferty Leasingu, Pożyczki i Ubezpieczeń

 

Co Nas wyróżni?

 

  • Kompleksowa obsługa Klientów. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji. Sprawdzamy zapisy umowy, aby były korzystne dla Klienta.
  • Bezpłatna OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA tj. możesz liczyć na naszą pomoc przy - sporządzaniu pism przy całkowitej spłacie kredytu, sporządzaniu pism przy częściowej spłacie, sporządzaniu pism przy wykreśleniu banku z dowodu rejestracyjnego. Masz kłopot ze spłatą, straciłeś pracę - Znajdziemy wyjście z sytuacji.
  • Dojeżdżamy na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

 

Nasi konsultanci

Dane kontaktowe:

Ekspert Finanse


ul. Kolejowa 8
58-100 Świdnica

Infolinia:74 855 55 13

Email: Biuro@EkspertFinanse.com

od Pn. - Pt. godz. 09.00 - 16.00

Zamów konsultacje

...